Z důvodu zkvalitnění poskytovaných služeb je provozovna fitcentra GARAY GYM Slávie Havířov, z.s. dočasně přerušena.

            Vážení sportovci a přátelé, jelikož jsme se rozhodli v minulém roce 2019, že provedeme rozsáhlou rekonstrukci vašeho fitcentra v tomto roce, chtěli jsme využít vládou nastavené omezení a zvýšit standard poskytovaných služeb provedením rekonstrukce právě v tomto období. Chceme vám poskytnout zázemí na vysoké úrovní a bez těchto zásahů to samozřejmě není možné. Jelikož se informace stále mění, nebyli jsme schopni v období rozvolňování připravit sportovní zázemí již k zítřejšímu dni, kdy ostatní fitcentra otevírají, byť s rozsáhlým omezením. Snažíme se vytvořit zcela nové prostředí jak v prostorách šaten, sociálních zařízení, tak i v samotných prostorách tělocvičny. Věřím, že celkovou situaci pochopíte a nebudete se zlobit, že fitko ještě otevřeno nebude a vy na sobě nebudete moct ve vašem fitu makat.

            Budeme moc rádi, když na sobě již od zítřejšího dne začnete pracovat, avšak ještě větší radost budeme mít, když se k nám poté, co pro vás připravíme novou posilovnu, opět vrátíte.

            Provoz bude přerušen pravděpodobně do konce června s tím, že vás budeme informovat s konkrétním termínem otevření v průběhu června na našich webových stránkách www.garaygym.cz

Ze srdce vám přeji hlavně zdraví a mnoho pohybu.

Váš Honza

Kategorie: Akce